Bilgisayar ve Oem Parça Satış

Günümüzde bireysel kullanıcıların teknoloji merakı ve kullanımı arttıkça, bilgisayar sistemlerindeki gelişmenin önünü almak imkansız hale gelmiştir. Öyle ki artık ortalama her 6 ayda bir teknoloji kendini ikiye katlayabilecek düzeye gelmiştir. Tabiki teknolojinin bu gelişmesine kurumsal firmalar ayak uydurabilse de bireysel nitelikteki kullanıcılar evlerinde veya özel olarak kullandıkları bilgisayarlarda bu hıza ayak uydurmakta zorlanmaktadırlar. Bu durumda KOMUT BİLGİSAYAR olarak sizin isteğiniz doğrultusunda MARKA VEYA OEM sistemi seçerek, fiyat/performans bakımından size en uygun teknolojiyi kullanmanızı sağlamaktayız.

OEM (Original Equipment Manufacturer) yani “Orjinal Ürün Üreticisi” anlamını taşır. Bilgisayar ürünleri kutulu satılır. Kutulu satılan bu ürünlere BOX ürün denir. OEM in çıkış nedeni toplu halde bilgisayar üretimi yapan firmalar için BOX (Kutulu) ürünler manasızdır, çünkü bu firmalar toplu halde bilgisayar üretimi yaptıklarından son kullanıcıya genellikle marka satarlar, dolayısı ile kullandıkları ürünler BOX değil OEM dir. Böylelikle birçok masraftan kesinti yapabilirler. BOX ürünlerde hoş bir kutu kitapçıklar, cdler ve kullanım klavuzları gelirken, OEM ürünler genellikle jelatin veya poşet içerisinde satışı yapılır.

KOMUT BİLGİSAYAR olarak OEM parça satışımız olduğu gibi BOX yani kutulu ürün satışımızda mevcuttur. Çoğunlukla sipariş ve tedarik sürecimiz 3 iş günüdür.